SSAP HEADER

CONCESSION STAND CLOSED   /   ITEM FOR SALECLICK HERE

Ref assigning duties for SARPY LEAGUE GAMES ONLY  have returned to Lanny Brugett   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  402-680-3496

  Updated schedule   04-25-2018 6:25 PM

As for changes to games schedule for Ref assignments a line will be put  though it to signal a change/ remove/cnacelled  game

Please check  schedule before your game assignment that day

 SSAP GAMES /  SARPY LEAGUE SPRING 2018

GAME # AGE GROUP  DATE TIME HOME AWAY FILED # CENTER A/R 1 A/R2
19 U11B / U12B 4/7/2018 9:00:00 AM SPR GALAXY NEB CTY IRONMEN SPR 3  Lanny  Rescheduled  4/27/18
51 U7B 4/7/2018 9:00:00 AM SPR LAZERS OL ACADEMY MONACO SPR 5  Jordan    
111 U8B WEST 4/7/2018 10:15:00 AM EVO ELITE SPR FORCE SPR 5  Jordan    
20 U11G / U12G 4/7/2018 10:30:00 AM SPR THUNDER MOW LITTLE DEVILS SPR 3  Ashley  Rescheduled  4/22/18
24 U8G 4/7/2018 11:30:00 AM SPR FUSION GSC SKY BLUE SPR 5  Jordan  Rescheduled  4/17/18 
                   
54 U8G 4/9/2018 6:00:00 PM OL FURY EVO SPIRIT SPR 5 Ty    
12 U9G / U10G 4/9/2018 6:00:00 PM SPR STORM EVO SOUL SPR 4  Ashley  Rescheduled  4/22/18
                   
223 U7B 4/14/2018 9:00:00 AM SPR LAZERS BSC TIMBERS SPR 5 Ty    
15 U8B WEST 4/14/2018 10:15:00 AM SPR FORCE GSC FIRE SPR 5  Sam    
104 U8B WEST 4/14/2018 11:30:00 AM OL RAPTORS NORTH OL ACADEMY ROMA SPR 5  Sam    
197 U8B EAST 4/15/2018 3:30:00 PM EVO BANDITS SYR BREAKERS SPR 5  Alexis  Rescheduled  5/12/18
                   
24 U8G 4/17/2018 6:00:00 PM SPR FUSION GSC SKY BLUE SPR 5      
                   
35 U9G / U10G 4/21/2018 9:00:00 AM SPR STORM BSC REIGN SPR 4  Jordan    
28 U8G 4/21/2018 10:15:00 AM EVO COMETS SYR GAZELLES SPR 5  Jordan    
52 U11B / U12B 4/21/2018 10:30:00 AM SPR GALAXY BSC MENACE SPR 3  Ashley    
40 U8B WEST 4/21/2018 11:30:00 AM SPR FORCE BSC LIONS SPR 5  Jordan    
29 U11G / U12G 4/21/2018 12:00:00 PM SPR THUNDER BSC SOUNDERS SPR 3  Ashley    
70 U7B 4/22/2018 1:00:00 PM SPR LAZERS NFC CHELSEA SPR 5  Alexis    
167 U8B EAST 4/22/2018 2:15:00 PM EVO BANDITS NFC VALENCIA SPR 5  Alexis    
20 U11/12G 4/22/2018 2:30:00 PM SPR THUNDER MOW LITTLE DEVILS SPR 3 Lanny    
233 U7G 4/22/2018 3:30:00 PM SPR LIGHTNING PLA BLUE STARS SPR 5  Jordan    
12 U9/10G 4/22/2018 3:30:00 PM SPR STORM EVO SOUL SPR 4 Ashley    
192 U8B EAST 4/22/2018 4:45:00 PM OL RAPTORS SOUTH MOW SILVER WOLVES SPR 5  Jordan    
                   
19 U11B/12B 4/27/2018 6:00:00 PM SPR GALAXY NE CITY IRONMEN SPR 3  Lanny      Ashley  
                   
56 U9G / U10G 4/28/2018 11:30:00 AM SPR STORM GSC COUNTY SPR 4  Ashley    
8 U8B WEST 4/28/2018 12:45:00 PM OL ACADEMY ROMA EVO ELITE SPR 5  Ashley    
222 U7B 4/29/2018 1:00:00 PM NFC CHELSEA OL ACADEMY MONACO SPR 5  Alexis    
220 U8B EAST 4/29/2018 2:15:00 PM NFC VALENCIA SYR BREAKERS SPR 5  Alexis    
214 U8B WEST 4/29/2018 3:30:00 PM SPR FORCE SSC CHEETAHS SPR 5  Jordan    
                   
58 U11G / U12G 5/5/2018 12:00:00 PM SPR THUNDER BSC SPIRIT SPR 3  Lanny  Ty  
113 U8G 5/5/2018 2:00:00 PM OL FURY SYR GAZELLES SPR 5 Chloe    
57 U11B / U12B 5/5/2018 10:30 AM SPR GALAXY SYR TORPEDOES SPR 3  Lanny    
54 U9B / U10B 5/6/2018 1:00:00 PM EVO GALAXY SYR BOBCATS SPR 4  alexis    
202 U8B WEST 5/6/2018 2:15:00 PM NFC HOTSPURS OL RAPTORS NORTH SPR 5 Sam    
74 U9G / U10G 5/6/2018 2:15:00 PM SPR STORM SYR GOALRUSH SPR 4  alexis    
38 U11G / U12G 5/6/2018 4:00:00 PM SPR THUNDER NEB CTY DESTROYERS SPR 3 Ashley    
                   
59 U8G 5/12/2018 12:45:00 PM SPR FUSION GSC SPIRIT SPR 5  Ashley    
169 U8B WEST 5/12/2018 2:00:00 PM SPR FORCE OL ACADEMY ROMA SPR 5 Chloe     
40 U9B / U10B 5/12/2018 2:00:00 PM EVO GALAXY SSC FALCONS SPR 4  Ashley    
197 U8B EAST 5/12/2018 3:15:00 PM EVO BANDITS SYR BREAKERS SPR 5 Chloe     
151 U7B 5/13/2018 1:00:00 PM SPR LAZERS GSC REVOLUTION SPR 5  Alexis    
170 U7G 5/13/2018 2:15:00 PM SPR LIGHTNING BSC CRASH SPR 5  Alexis    
155 U8G 5/13/2018 3:30:00 PM SPR FUSION PLA MATRIX SPR 5  Jordan    
115 U8B WEST 5/13/2018 4:45:00 PM EVO ELITE NFC HOTSPURS SPR 5  Jordan    
                   
49 U11B / U12B 5/19/2018 10:30:00 AM SPR GALAXY NEB CTY IRONMEN SPR 3  Jordan    
117 U8G 5/19/2018 11:30:00 AM SPR FUSION EVO COMETS SPR 5  Sam    
12 U7G 5/19/2018 12:45:00 PM SPR LIGHTNING BSC TORNADOS SPR 5  Sam    
119 U8G 5/19/2018 2:00:00 PM EVO SPIRIT SYR GAZELLES SPR 5  Sam    
172 U8B WEST 5/19/2018 3:15:00 PM OL ACADEMY ROMA SSC CHEETAHS SPR 5  Sam    
231 U8G 5/20/2018 1:00:00 PM SPR FUSION EVO SPIRIT SPR 5 Sam    
127 U8B WEST 5/20/2018 2:15:00 PM NFC HOTSPURS SSC CHEETAHS SPR 5  Sam    
51 U9G / U10G 5/20/2018 2:15:00 PM EVO SOUL NEB CTY SPARKS SPR 4  Alexis    
                   
240 U7G 5/21/2018 6:00:00 PM SPR LIGHTNING PLA FIRESTORM SPR 5 TY    

 

 ENSA LEAGUE GAMES /SSAP FILEDS FOR APRIL  VISIT  HEYREF.us   FOR THESE GAMES LISTED BELOW  ONLY

UPDATED  04/28/2018   7:25  PM

Date Time Field Game Division Home Away
Sat Apr 7 11:00 AM SPR 2 142231 14/15U Girls Second Division AZZ Sapphire SOFC Storm
Sat Apr 7 3:00 PM SPR 2 142118 14/15U Girls First Division GWD Fire SES Fire Tigers
Sat Apr 7 5:00 PM SPR 2 132122 13U Girls First Division SOFC Powershots GWD Blaze
             
Mon Apr 9 6:30 PM SPR 2 131426 13U Boys Third Division ESC Apollos PLA Raiders
             
Tue Apr  10 6:30 PM SPR 2 131411 13U Boys Third Division SOFC Wildcats PLA Raiders
Tue Apr 10 6:30 PM SPR 3 113112 11U Girls Third Division ESC Roods RAL Cardinals
Tue Apr 10 6:30 PM SPR 4 91216 9U Boys ENSA - NL Plus Second Div SOFC U9 Black Academy CSA Celtic
             
Thu Apr  12 6:30 PM SPR 4 92228 9U Girls ENSA - NL Plus Second Div CSA Valkyrie red BLR Impact
Thu Apr 12 6:30 PM SPR 2 132112 13U Girls Division First Division SOFC Powershots PLA Spirit
Fri  Apr  13 6:00 PM SPR 2 142126  14/15U Girls First Division  SOFC Strikers  RAL Rams 
             
Sat Apr 14 11:00 AM SPR 2 131216 13U Boys Second Division SPZ Us-mex LSSC Chaos
Sat Apr 14 1:00 PM SPR 2 131217 13U Boys Second Division RAL Cyclones CBSC Treynor Black 2005
Sat Apr 14 3:00 PM SPR 2 132118 13U Girls First Division PAP Blast GWD Blaze
Sat Apr 14 5:00 PM SPR 2 142121 14/15U Girls First Division RAL Rams GWD Fire
Sun Apr 15  5:30 PM SPR 2 141213 14/15U Boys  Second Division  BENSC UNITED (15B)  SES Cougars 
             
Mon Apr 16 6:00 PM SPR 2 142255 14/15U Girls Second Division SOFC Warriors SPR Thunderbirds
Mon Apr 16 7:15 PM SPR 4 101036 10U Boys ENSA - NL Plus First Div SOFC U10 Black Academy EGA / EBA Sahuric Maroon
             
Thu Apr 19 7:00 PM SPR 4 92336 9U Girls Division Third Division BENSC Revolucion EGA / EBA Guill White
             
Sat Apr 21 9:00 AM SPR 2 141226 14/15U Boys Second Division ESC Kerberos SOFC Gremio
Sat Apr 21 11:00 AM SPR 2 131016 13U Boys First Division SPZ South Omaha United SOFC Running Rebels
Sat Apr 21 1:00 PM SPR 2 141118 14/15U Boys First Division SPZ Raptors SOFC Wolfpack
Sat Apr 21 3:00 PM SPR 2 142135 14/15U Girls First Division SOFC Espana SOFC Strikers
Sat Apr 21 5:00 PM SPR 2 142256 14/15U Girls Second Division SPR Thunderbirds SOFC Storm
             
Mon Apr 23 6:00 PM SPR 2 142254 14/15U Girls Second Division SPR Thunderbirds BSC Lightning
             
Sat Apr 28 9:00 AM SPR 2 132135 13U Girls First Division SOFC Azul SOFC Powershots
Sat Apr 28 11:00 AM SPR 2 141233 14/15U Boys Second Division ESC Kerberos SES Cougars
Sat Apr 28 1:00 PM SPR 2 141135 14/15U Boys First Division SOFC Crush SPZ Raptors
Sat Apr 28 3:00 PM SPR 2 142127 14/15U Girls First Division SOFC Espana GWD Fire
Sat Apr 28 5:00 PM SPR 2 14111 14/15U Girls First Division RAL RAMS SOFC Espana
             
Mon Apr 30 6:30 PM SPR 2 142122 14/15U Girls First Division SOFC Strikers SES Fire Tigers
Mon Apr 30 7:00 PM SPR 3 111228 11U Boys Second Division CSA Rangers PLA Avengers

Tue May 1 6:00 PM SPR 3 112122 11U Girls Second Division ESC Leeuwinnen PLA Sockers
Tue May 1 7:15 PM SPR 3 113121 11U Girls Third Division ESC Roods PLA Blue Angels
             
Sat May 5 9:00 AM SPR 2 131228 13U Boys Second Division SOFC Strikers RAL Cyclones
Sat May 5 11:00 AM SPR 2 142132 14/15U Girls First Division SOFC Strikers GWD Fire
Sat May 5 1:00 PM SPR 2 142241 14/15U Girls Second Division AZZ Sapphire ESC Go Ahead Eagles
Sat May 5 3:00 PM SPR 2 131423 13U Boys Third Division SOFC Chaos PLA Raiders
Sat May 5 5:00 PM SPR 2 142251 14/15U Girls Second Division SPR Thunderbirds ESC Telstar
             
Tue May 8 6:00 PM SPR 3 113130 11U Girls Third Division ISW Courage PLA Blue Angels
Tue May 8 7:15 PM SPR 3 111235 11U Boys Second Division AZZ Italia CSA Rangers
Sat May 12 11:00 AM SPR 2 131019 13U Boys First Division AZZ Elite GWD Crew
Sat May 12 1:00 PM SPR 2 131229 13U Boys Second Division SPZ Us-mex CBSC Treynor Black 2005
Sat May 12 3:00 PM SPR 2 131022 13U Boys First Division GSC Earthquakes SOFC Running Rebels
             
Mon May 14 6:00 PM SPR 2 142252 14/15U Girls Second Division ESC Go Ahead Eagles SPR Thunderbirds
Mon May 14 7:15 PM SPR 4 92427 9U Girls Fourth Division PLA Shooting Stars FRE Reign
             
Tue May 15 7:15 PM SPR 3 111222 11U Boys Second Division GWD Fury CSA Rangers